GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kaffekoppar 12122506

nr 1212 2506

Kaffekoppar

Ett par, porslin, Höchst (1746-1763)

Kondition: Ett öra med lagning, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:42:56

22/10 16:10:14 1      Vinnande bud